Kontaktai

Kontaktai

UAB „Klaipėdos kartono tara"
Įmonės kodas: 142035336
PVM mokėtojo kodas: LT420353314
Svajonės g. 32, Klaipėda LT-94101
Tel.: +370 46 341 884
Faksas.: +370 46 341 953
El.paštas: klaipeda@tara.lt
Kaip mus rasti

Administracija

 
Generalinis Direktorius
Anatolijus Blažko
Tel.: +370 46 341 883
Vykdančioji Direktorė
Nerimana Rumšienė
Tel.: +370 46 230 107
El.paštas: nerimana@tara.lt
Marketingo ir Logistikos Direktorius
Vidmantas Liaudanskis
Tel.: +370 46 341 884
Mob.: +370 640 11 600
El.paštas: vidmantas@tara.lt
Logistikos Vadovas
Darius Žiobrys
Tel.: +370 46 341 956
Mob.: +370 618 54 760
El.paštas: darius@tara.lt
Vyr.Buhalterė
Daiva Norvaišienė
Tel.: +370 46 340 472
El.paštas: vyr.buhaltere@tara.lt
Personalo ir Juridinės tarnybos Vadovas
Viktoras Janaudis
Tel.: +370 46 345 385
Mob.: +370 699 89 635
El.paštas: personalas@tara.lt
Žaliavų tiekėja (pirkimai)
Liudmila Androščiuk
Tel.: +370 46 341 480
Mob.: +370 68 507 035
El.paštas: popieriaustiekimas@tara.lt
Logistikos vadovo pavaduotojas, deklarantas
Maksim Volkov
Mob.: +370 699 89 638
El.paštas: logistika@tara.lt
   

Pardavimų vadybininkai

 
Rytų regiono pardavimų vadovas
Adomas Miecevičius
Tel.: +370 52 758 970
Mob.: +370 68 535 801
Faksas: +370 52 640 032
El.paštas: adomas@tara.lt
Vakarų regiono pardavimų vadovas
Darius Steckis
Tel.: +370 46 340 761
Mob.: +370 61 854 761
El.paštas: sdarius@tara.lt
Vilniaus regiono vadybininkas
Michail Jacukevič
Tel.: +370 52 758 970
Mob.: +370 61 516 067
Faksas: +370 52 640 032
El.paštas: michail@tara.lt
Klaipėdos regiono vadybininkas
Linas Dajoras
Tel.: +370 46 340 761
Mob.: +370 67 601 718
El.paštas: linas@tara.lt
Rytų Lietuvos regiono vadybininkas

Tel.: +370 52 758 970
Mob.: +370 65 509 969
Faksas: +370 52 640 032
El.paštas:
Vakarų Lietuvos regiono vadybininkas
Tomas Skabickas
Tel.: +370 46 340 761
Mob.: +370 65 689 986
El.paštas: tomas@tara.lt
   
Atstovas Kaliningrade
Leonid Kariagin
Tel.: +740 12 563 755
Mob.: +792 17 101 027
El.paštas: leon567@mail.ru